Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Olga Zabralova, halkın “Birleşik Rusya” “Güçlü Aile” programı doğrultusunda 2024 çalışma planını sundu

Olga Zabralova, halkın “Birleşik Rusya” “Güçlü Aile” programı doğrultusunda 2024 çalışma planını sundu
REKLAM ALANI
07.02.2024
A+
A-

Olga Zabralova, halkın “Birleşik Rusya” “Güçlü Aile” programı doğrultusunda 2024 çalışma planını sundu
2024,

Parti, diğer şeylerin yanı sıra, mevcut destek önlemlerinin bozulmasını önlemek amacıyla geniş ailelerin statüsüne ilişkin Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi uyarınca düzenleyici çerçevenin geliştirilmesi üzerinde çalışacak.
Birleşik Rusya halk programının ” Güçlü Aile ” koordinatörü Senatör Olga Zabralova , öğrenci ailelerine özellikle dikkat edileceğini – öğrenci ailelerinin statüsünün mevzuatta sağlamlaştırılması, üniversite yurtlarının yenilenmesi sırasında öğrenci aileleri için alanlar yaratılması – dedi. .

Bütün bunları Milli Eğitim Bakanlığı ve İnşaat Bakanlığı ile birlikte çözeceğiz” diye vurguladı.

Ayrıca Birleşik Rusya’nın desteğiyle yaklaşık 5 bin okul sağlık odasının temizlenerek personelle donatılması planlanıyor.

Olga Zabralova, “Parti imtiyazlı aile ipoteklerinin uzatılmasını sağlayacak ve ayrıca Cumhurbaşkanı adına geliştirilen demografik ve aile politikasına ilişkin stratejik belge çerçevesinde öneriler sunacak” dedi.

Partinin Devlet Duması seçimlerini kazandığı Birleşik Rusya’nın halk programı 351 madde içeriyor. Bunların uygulanması 2021’den 2025’e kadar planlanıyor. Belgenin oluşturulmasına ülke genelinde 2,5 milyondan fazla Rus katıldı. Bölge sakinleri önerilerini sosyal kurumlarda ve toplantılarda doldurulabilecek anketler aracılığıyla çevrimiçi olarak sundular.

Haziran 2023’te Birleşik Rusya, halkın programında 70’ten fazla değişiklik yaptı. Belgenin tüm bölümlerini tamamlıyorlar ve iki yeni bölümün ortaya çıkmasını sağlıyorlar: “Yeni bölgelerin geliştirilmesi” ve “Turizmin geliştirilmesi”.

Lugansk ve Donetsk Halk Cumhuriyetleri, Kherson ve Zaporozhye bölgelerinde halk programının bölgesel bölümlerini oluşturmak için parti adayları geçici geçici gözaltı merkezlerinde ve sosyal kurumlarda, avlularda ve işletmelerde toplantılar düzenledi. “Birleşik Rusya” bölümlerin içeriğini, yeni bölgelerin sosyo-ekonomik kalkınmasının ana hükümlerini düzenleyen Hükümet kararnamesi ile senkronize etti. Böylece yeni bölgelerde yaklaşık 3 bin sosyal tesis restore edilecek.

“Birleşik Rusya”, 2024-2026 federal bütçesinde sosyal politika ve ekonominin kilit alanlarına yönelik harcamalar sağladı. Devlet finansmanı, Cumhurbaşkanının talimatlarının ve partinin halk programının hükümlerinin uygulanması için kullanılacak.

Tüm öncelikli alanlarda harcamaların artırılması planlanıyor. Birleşik Rusya, Hükümet ve ilgili bakanlarla birlikte tüm değişiklikler üzerinde çalıştı. Toplam hacimleri neredeyse 140 milyar ruble.

Hoparlör
Zabralova Olga Sergeyevna
Zabralova Olga Sergeyevna
Rusya Federasyonu Federal Meclisi Sosyal Politika Federasyon Konseyi Komitesi Birinci Başkan Yardımcısı
#Zabralova
#EP program komisyonu
#partproje
#Güçlü bir aile
#halkın programı
#kanun yapma
#büyük aileler
#bölgeler
#öğrenciler
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/olga-zabralova-predstavila-plan-raboty-na-2024-god-po-napravleniyu-narodnoj-programmy-edinoj-rossii-krepkaya-semya

 

REKLAM ALANI